29 09 2013

BOLLYWOOD,FİLM TAVSİYELERİ-RANBİR KAPOOR

BOLLYWOOD,FİLM TAVSİYELERİ-RANBİR KAPOOR |  görsel 1

Merhaba:)Bu yazımda izlediğim Ranbir Kapoor filmlerini sizinle paylaşacağım.Kendisi Awaara şarkısıyla tanıdığımız Raj Kapoor'un çok yetenekli torunu.Birkaç filmini izledikten sonra sizinde beğeneceğinize eminim.İyi seyirler...

 

BARFİ(2012)

Hint filmlerini sevmemin ve bir türlü kopamayaışımın nedeni işte bu:Samimiyet.Duygular o kadar yalın anlatılmış ki bu filmde izlerken siz de aynı şeyleri hissediyorsunuz.İzlemeniz gereken yapımlardan.Konuşma ve duyma engelli bir gencin hayatı ve sıcacık sevgisi.Başrollerde Ranbir Kapoor ve Priyanka Chopra.

İmdb puanı:8,3

Filmi izleyebileceğiniz link:http://unutulmazfilmler.com/barfi-barfi-askin-dile-ihtiyaci-yoktur.html

 

 

 

 

WAKE UP SİD(2009)

Zengin ve sorumsuz Sid ve babasıyla tartışmasından sonra değişen hayatıyla yeni bir Sid.Ahh bir de 'New girl in the city' var.Eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir film...Başrollerde Ranbir Kapoor ve Konkana Sen Sharma.

İmdb puanı:7,6

Filmi izleyebileceğiniz link:http://hintfilmi.net/wake-up-sid-izle.html

 

 

 

 

ROCKSTAR(2011)

'Büyük sanatçılar hep acı çekmiştir.'Bu söz üzerine sırça köşkünden çıkıp ,acı çekip hedeflediği seviyeye yükselmeye çalışan bir rock yıldızının hikayesi.Filmin şarkıları gerçekten etkileyici.Başrollerde Ranbir Kapoor ve Shikha Jain.

İmdb puanı:7,6

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintcefilm.com/rockstar-2011-izle-turkce-altyazili

 

 

 

TAMASHA(2015)

Korsika'da çantasını kaybeden Tara'nın yardımına Ved yetişir ve böylece tanışırlar.Ancak geçirecekleri bir haftalık sürede birbirlerine doğru söylemeyecekleri,rol yapacakları ve mesafelerini koruyacakları konusunda anlaşırlar. Ayrıldıktan yıllar sonra tekrar karşılaştıklarında ise, Tara masalsı geçen o bir haftada etkilendiği Ved yerine şehrin içine sıkışmış,monoton yaşayan bir müdür görür.İnsanların hayallerini gerçekleştirmesinin önemi,kişiliğini bulmak üzerine ,bol hikayelerle dolu,masalsı bu filmi etkileyici müzikleri ve görüntüleri ile çok seveceksiniz.Başrollerde Deepika Podukone ve Ranbir Kapoor.

İmdb puanı:7,2

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmiizle.com/tamasha-2015-izle.html

 

 

 

YEH JAWAANİ HAİ DEEWANİ(2013)

Bu filmi ağzım kulaklarımda izledim.Filmdeki sahneler hala gözümün önünden gitmiyor.Neşe dolu,sosyal ve hayallerinin peşinde koşan bir genç ve onun arkadaşlık,aşk hikayesi.İzleyin ve hoş vakit geçirin:)Başrollerde Ranbir Kapoor ve Deepika Padukone.

İmdb puanı:6,8

Filmi izleyebileceğiniz link:http://bicaps.vv.si/yeh-jawaani-hai-deewani-720p-izle-turkce-altyazili-720p-hd-izle/4/

 

 

BACHNA AE HASEENO(2008)

Hayatına giren ve ona aşık olan iki kişinin de kalbini kıran Raj,aşık olunca ve reddedilince hatasını anlar ve geçmişte yaşadıklarını telafi etmek ister.X3 aşk dolu ve eğlenceli bir film.Başrollerde Ranbir Kapoor,Deepika Podukone.

İmdb puanı:6,3

Filmi izleyebileceğiniz link:http://hintfilmi.net/bachna-ae-haseeno.html

 

 

 

 

 

AJAB PREM Kİ GHAZAB KAHANİ(2009)

İnsanları mutlu etmek adına bir kulüp kuran arkadaşların eğlenceli hayatı.Peki sevdiği kızın hayali başka biriyse yine bu dileği gerçekleştirecek mi  Prem?Başrollerde Ranbir Kapoor ve Katrina Kaif.

İmdb puanı:6,2

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintcefilm.com/ajab-prem-ki-ghazab-kahani-2009-izle-tr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANJAANA ANJAANİ(2010)

Yaşamdan umutlarını kesmiş ve intihara kalkışan iki kişinin olağanüstü tanışma hikayesi.Bir süre sonra kendilerini hayata sıkı sıkıya tutunurken bulacaklardır.İlginç ve eğlenceli,bir o kadar da işaretlerle dolu hayata dair bir film.Başrollerde Ranbir Kapoor ve Priyanka Chopra.

İmdb puanı:5,8

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintcefilm.com/anjaana-anjaani-2010-full-izle-turkce-altyazili

 

 

 

SAAWARİYA(2007)

Gerek hikayesi gerek görselliğiyle masal tadında bir film.Diğer yapımlar gibi bir çok olayın geçtiği değil,sadece aşkı anlatan bir film.Başrollerde Ranbir Kapoor ve Sonam Kapoor.

İmdb puanı:5,4

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintcefilm.com/sarmasik-saawariya-2007-izle-turkce-dublaj

 

 

 

 

10251
0
0
Yorum Yaz