28 09 2013

BOLLYWOOD FİLM TAVSİYELERİ

BOLLYWOOD FİLM TAVSİYELERİ |  görsel 1

Herkese Merhabaaa;

Hint filmlerini yeni keşfetmişseniz, film seçmek büyük sorun oluşturuyor.Kötü bir yapımla karşılaşıp hayal kırıklığına uğramak istemeyiz.Hint filmleri konusunda imdb nin puan sistemi de benim gözümde kriter oluşturamıyor.Bu nedenle filmi izlemekten  daha çok hangi filmi izleyeceğime karar vermek için zamanımı harcıyorum.Bu yazımda izlediğim ve beğendiğim Bollywood filmlerini sizinle paylaşmak istiyorum.Şimdiden iyi seyirler:)

(Listenin devamı:http://yasamkecisi.blogcu.com/bollywood-film-tavsiyeleri-2/18714090)

 

GÜNCELLEME:MADAARİ,DEAR ZINDAGI,PINK,MASAAN,I AM KALAM.23/12/17)

QUEEN(2014)

Ba-yıl-dımmmm.Oyunculukların bu kadar iyi ve samimi olduğu pek film yoktur.Özellikle başrol oyuncusu Kangana Ranaut'u filmin ilk anlarından beri hayranlıkla izledim.Filmde Rani'nin(Queen) düğününden kısa bir süre önce terkedilmesiyle değişen hayatı anlatılıyor.Rani Paris'e,balayına!,gidiyor ve orada benliğini buluyor.Ailesinin,toplumunun,sevdiği adamın dayatmaları karşısındaki Rani,bu yolculukla hayata farklı bir açıdan bakmayı,özgür olmayı,ayakları üzerinde durmayı öğreniyor.Ve filmde Rani'nin dönüm noktaları,dansıyla anlatılıyor.Filmin müzikleri de eşsizdi.Kahkahayla izleyebileceğiniz bir çok sahne var.Paris'de tanıdığı üç oda arkadaşı karakteri de kusursuzdu.Eğlenceli ve çok sıcak bir film.

İmdb puanı:8,6

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.bicaps.net/queen-izle-720p-turkce-altyazili-hd/

 

 

 

 

PK(2014)

Dünya'ya keşif için farklı bir galaksiden gelen PK'in galaksisine dönmesi için gereken kolyesi,karşılaştığı ilk insan tarafından hoşgeldin hediyesi olarak çalınır.Bunun üzerine PK kolyesini peşine düşer ve bu süreçte insanların karmaşıklığına,din insanları tarafından kandırılışlarına şahit olur.Pek çok şeyi sorgulatan ve aynı zamanda eğlendiren,içinde romantizm ve fedakarlık da olan bu filmin başrollerinde Aamir Khan ve Anushka Sharma yer alıyor.

İmdb Puanı:8,6

Filmi izleeyebileceğiniz link:http://hintfilmizle.com/online-hintfilmi-izle/837-pk-2014-izle.html

 

HAİDER(2014)

Hamlet'in modern uyarlaması olan film Kashmir'de geçiyor.Babasının intikamını almak isteyen Haider'in hikayesi anlatılıyor.Filmin ilk yarısı olayı anlatmak üzere kurulu olduğundan durgun geçse de,ikinci yarıda hareketli sahneler ve etkileyici replikler yer alıyor.Filmin başrolünde Shahid Kapoor yer alıyor.

İmdb puanı:8,6

Filmi izleyebileceğiniz link:http://hintfilmizle.com/online-hintfilmi-izle/687-haider-2014-izle.html

 

 

 

 

 

 

UDAAN(2010)

Yatılı okulda eğitim gören Rohan ve arkadaşlarının okuldan kaçıp sinemaya gitmeleri okuldan atılmalarına sebep olur.Rohan sekiz yıldır görmediği otoriter babasının evine dönecektir.Evde onun hiç görmediği üvey kardeşi de vardır.İki çocuk otoriter babalarının ruhsal ve fiziksel saldırılarına maruz kalacaktır.Rohan'ın gelecek planları karşısında babasını ona biçtiği gelecek çok farklıdır.Rohan'ın bu durumlarla mücadelesini,kardeşiyle ilişkilerini gördüğümüz ve aktörümüzün doğal oyunculuğuyla empati kurmamızı sağlayan bu film unutulmazlar filmlerim arasında yer alıyor.Ayrıca filmdeki şiirleri de çok beğendim.Başrolde Rajat Barmecha yer alıyor.

İmdb puanı:8,4

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.ultrafilmizle.com/udaan-2010-turkce-altyazili-izle/9/

 

 

 

 

 

3 İDİOTS(2009)

Dostluk çok içten bir şekilde anlatılmış bu filmde.Eğitim sistemine de çok haklı bir eleştiri yapılmış.Oyuncuların yansıttığı duyguları sizde yaşıyorsunuz filmi izlerken.Çok güzel ve kaliteli bir film.Başrollerde Aamir Khan,Sharman Joshi ve Madhavan.

İmdb puanı:8,5

Filmi izleyebileceğiniz link:http://unutulmazfilmler.com/etiket/3-idiots-izle.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RANG DE BASANTİ(2006)

Apolitik gençlerin Hindistan'ın özgürlük mücadelesiyle ilgili belgeselde oynamalarıyla değişen hayata bakışları.Çok canlı,bir o kadar da etkileyici bir yapım.Başrollerde Aamir Khan,Siddhart,Sharman Joshi ve Kunal Kapoor.

İmdb puanı:8,5

Filmi izleyebileceğiniz link:http://unutulmazfilmler.com/rang-de-basanti.html

 

 

 

 

 

 

 

 

KAAKA MUTTAI(2014)

İstedikleri sadece pizza almak olan kardeşlerin bunun için giriştikleri yoldaki mücadelesini izliyoruz.Dünyadaki adaletsizliği çocuklar yaşayınca çok daha zalimce geliyor.Gözlerindeki ışığı unutmayacağınız çocuk oyuncuların can verdiği karakterlerle bu film,uzun süre zihninizden silinmeyecek.Beğeneceğinizi düşündüğüm filmin başrollerinde Ramesh ve J.Vignesh yer alıyor.

İmdb puanı:8,5

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmiizle.com/kaakka-muttai-2014-izle.html

 

 

 

 

 

 

TAARE ZAMEEN PAR(2007)

Harf ve sayıları algılayamayan,bu nedenle ailesi tarafından zorlanan bir çocuğun hayatına giren öğretmen ve değişen bir hayat.Kesinlikle ebeveynlerin ve öğretmenlerin ders çıkarması gereken bir yapım.Başrollerde Aamir Khan ve Darsheel Safary.

İmdb puanı:8,5

Filmi izleyebileceğiniz link:http://unutulmazfilmler.com/taare-zameen-par-her-cocuk-ozeldir.html

 

 

BHAAG MİLKHA BHAAG(2013)

Mükemmel bir yapım.Gözlerimi kırpmadan izledim.Film başarılı bir sporcu olan Milkha Singh'in hayatını sunuyor bize.Çok etkileyici.Ve ve Farhan Akhtar'ın olağanüstü oyunculuğu.Düşünmeden izleyin:)

İmdb puanı:8,4

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintcefilm.com/bhaag-milkha-bhaag-2013-izle-turkce-altyazili

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİL CHAHTA HAİ(2001)

Çok başarılı bir yapım.Dostluk çok içten bir şekilde anlatılmış.Dostluk ve engellerin aşılması.Başrollerde Aamir Khan,Saif Ali Khan ve Akshaye Khanna.

İmdb puanı:8,5

Filmi izleyebileceğiniz link:http://unutulmazfilmler.com/do-your-thing-dil-chahta-hai.html

 

 

 

 

CHAK DE!INDIA(2007)

Şike yaptığı iddia edilen hokey oyuncusunun ülkesini terk etmesi ve kız hokey takımının antrenörü olarak muhteşem zaferle ülkesine dönüşü.Aslında filmi izlerken biz de kendimizi sorguluyoruz.Muhteşem bir başarı hikayesi.Başrolde Shahrukh Khan.

İmdb puanı:8,5

Filmi izleyebileceğini link:http://unutulmazfilmler.com/chak-de-india-k4.html

 

BARFİ(2012)

Hint filmlerini sevmemin ve bir türlü kopamayaışımın nedeni işte bu:Samimiyet.Duygular o kadar yalın anlatılmış ki bu filmde izlerken siz de aynı şeyleri hissediyorsunuz.İzlemeniz gereken yapımlardan.Konuşma ve duyma engelli bir gencin hayatı ve sıcacık sevgisi.Başrollerde Ranbir Kapoor ve Priyanka Chopra.

İmdb puanı:8,3

Filmi izleyebileceğiniz link:http://unutulmazfilmler.com/barfi-barfi-askin-dile-ihtiyaci-yoktur.html

 

 

 

 

 

LAGAAN:ONCE UPON A TIME IN INDIA(2001)

İngiliz sömürgesindeki Hindistan ve sömürüye karşı verilen mücadele.Hem de kriket maçıyla!Başrollerde Aamir Khan,Gracy Singh.

İmdb puanı:8,3

Filmi izleyebileceğiniz link:http://unutulmazfilmler.com/lagaan-once-upon-a-time-in-india-evvel-zaman-icinde-hindistanda.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SWADES:WE,THE PEOPLE(2004)

Mohan,NASA da çalışmaktadır.Hindistan'a gidip kendisini büyüten kişiyi yanına almak için yola çıkar.Ama Mohan çok daha fazla şeyin farkına varacaktır.İnsanlarının,köklerinin,benliğinin.Mohan köyüne değişim getirmiştir ama köyü de onu değiştirmiştir.Peki Mohan toprağını ve sevdiği kadını bırakabilecek midir?Başrolde Shahrukh Khan.

İmdb puanı:8,4

Filmi izleyebileceğiniz link:http://unutulmazfilmler.com/swades-we-the-people-swades-bizim-insanimiz-k4.html#

 

 

 

PAAN SİNGH TOMAR(2010)

Hint sporcusunun yaşamını anlatan bir film.Bu filmde gerçek Hindistan'ı,insanların gerçek yüzlerini ve hayatı görüyoruz.Gerçekten başarılı bir yapım.Başrolde Irrfan Khan.

İmdb puanı:8,3

Filmi izleyebileceğiniz link:http://unutulmazfilmler.com/paan-singh-tomar.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LAGO RAHE MUNNA BHAİ(2006)

Munna,hoşlandığı radyo programcısı Jhanvi'nin programına bir yarışma sonucu konuk olur.Jhanvi'ye söylediği yalanlar nedeniyle bir kütüphanede Gandhi'yi araştırırken karşısında Gandhi'yi görür.artık Gandhi'nin öğretileri doğrultusunda hayatına yön verecek ve çevresindekilerini de etkileyecektir.Bir çok türü içinde barındıran bu filmi izleyenlere farklı bir bakış açısı da kazandırıyor.Başrollerde Sanjay Dutt ,Vidya Balan ve Boman Irani yer alıyor.

İmdb puanı:8,2

Filmi izleyebileceğiniz link:http://unutulmazfilmler.com/lage-raho-munna-bhai.html#izle

 

 

 

 

 

BAJRANGİ BHAİJAAN(2015)

Pakistanlı Müslüman  bir kız çocuğu Hindistan'da kaybolur.Pawan ise onu ailesine ulaştırmaya çalışır.Filmde milliyet,din olgularının ayrıştırıcı yönlerini yenmeyi,idari yozlaşmanın insanlar önündeki engelleri ele alınıyor.İçten,eğlenceli,duygusal başarılı bir film.Hindistan gibi çok dinli bir ülkede bol mesajlı böyle filmlerin yapılması dileğiyle...Başrollerde Salman Khan ve Harshaali Malhotra yer alıyor.

İmdb puanı:8.2

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmiizle.com/bajrangi-bhaijaan-2015.html

 

 

SARFAROSH(1999)

Hindistan ve Pakistan arasındaki gergin dönemler.Film bir casusu bulmak üzerinden yürüyor.Ancak bunun etrafında sevgi,dostluk,aşk ve adanmışlık ile harmanlanmış.Filmde vurulma sahneleri yüzünüzü güldürecek:)Bir de zavallı kuzu ve düştüğü hal:)Başrollerde Aamir Khan ve Naseeruddin Shah.

İmdb puanı:8,1

Filmi izleyebileceğiniz link:http://hintfilmi.net/sarfarosh-izle.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MASAAN(2015)

İki ayrı hikayenin kesişimini izleyeceğimiz film,Hint toplum yapısının ve kültürünün bir bölümünü yansıtıyor.Sizde iz bırakacak dram ağırlıklı bu başarılı filmin başrollerinde Richa Chadha ve  Sanjay Mishra yer alıyor.

İmdb puanı:8,1

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmiizle.com/masaan-2015-izle.html

 

 

 

PINK(2016)

Cinsiyetçiliği,toplumun kadına bakışını işleyen, izledikçe ne yazık ki kendi toplumumuzu da göreceğimiz filmde,bir hak arayışını ve adalet mücadelesini göreceğiz.Başrolde Tapsee Pannu,Kirti Kulhari,Andre Tariang ve Amitabh Bachchan’ı görüyoruz.

İmdb puanı:8,2

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmiizle.com/pink-2016-izle.html

 

 

 

 

ADNAZ APNA APNA(1994)

Çok çok eğlenceli bir yapım.Eski bir yapım olmasına bakmadan izleyin Çok güleceksiniz.Başrollerde aamir Khan,Salman Khan.

İmdb puanı:8,8

Filmi izleyebileceğiniz link:http://unutulmazfilmler.com/andaz-apna-apna.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BLACK(2005)

Bence hint sinemasının önemli yapımlarında biri.Sağır ve kör kızın zorlu hayatı ve onu hayata bağlayan öğretmeninin hikayesi.Çok gerçekçi ve etkileyici bir yapım.Başrollerde Amitabh Bachchan ve Rani Mukherjee.

İmdb puanı:8,3

Filmi izleyebileceğiniz link:http://unutulmazfilmler.com/etiket/black-2005-720p-hd-altyazili-izle.html

 

KAHAANİ(2012)

Hamile bir kadın Hindistan'a giden ve haber alamadığı kocasını arar.Ancak herkes ondan bir şeyler saklar.Finali ise izlediğinize değecek bir son olmuş.Başrolde Vidya Balan.

İmdb puanı:8,3

Filmi izleyebileceğiniz link:http://unutulmazfilmler.com/etiket/kahaani-720p-hd-altyazili-izle.html

 

 

 

 

 

 

 

 

ZİNDAGİ NA MİLEGİ DOBARA(2011)

Güzel bir yol hikayesi.Sıcacık arkadaşlıklarla,kişinin kendi içine yolculukla sarmalanmış bir film.Hangover tadında:)Başrollerde Farhan Akhtar,Hrithik Roshan,Abhay Deol ve Katrina Kaif.

İmdb puanı:8,1

Filmi izleyebileceğiniz link:http://hintfilmi.net/zindagi-na-milegi-dobara.html

 

 

ROCK ON!!(2008)

Hintliler yemeklerini baharatlı yaptıkları gibi filmlerini de bu şekilde yapıyor.Bu filmde de müzik,arkadaşlık,ilişkiler,hayatın dönüm noktaları gibi yaşamdan bir çok bölüm var.Uzun zamandır izlemek istediğim bir filmdi ve sizin de izlemenizi tavsiye ederim.Filmde Farhan Akhtar'ın kendi sesiyle şarkılarını da dinlemek olağanüstüydü.Rock grubu üyelerinin dağıldıktan sonra on sene sonra biraraya gelmeleri ve müziğe olan tutkularının işlendiği bu filmin başrollerinde Farhan akhtar ve Arjun Rampal yer alıyor.

İmdb puanı:7,9

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmizle.com/online-hintfilmi-izle/637-rock-on-2008-izle.html

 

 

DİLWALE DULHANİA LE JAYENGE(1995)

Favori Shahrukh Khan filmim.Klasikleşmiş bir yapım.Müzikleri,hikayesi hepsi mükemmel.Mutlaka izleyin.Başrollerde Shahrukh Khan ve Kajol

İmdb puanı:8,4

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.thefilmizlet.com/dilwale-dulhania-le-jayenge-cesur-yurek-gelini-alir-izle-1995/

 

JAB WE MET(2007)

Trende karşılaşan iki zıt karakter.Geet neşe dolu,konuşkan;Aditya ise hayattan zevk almayan,intiharın eşiğine gelmiş bir genç.Çok eğlenceli,sevgi,arkadaşlık ,aşk dolu bir film.Kareena Kapoor ve Shahid Kapoor'un bu filmde başrol olmaları filmi daha da güzel kılmış.

İmdb puanı:8,0

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmizle.com/online-hintfilmi-izle/213-jab-we-met-2007-hint-filmi-izle.html

EEGA(2012)

Kendisini öldüren kişiden intikamını almak için sinek olarak reenkarne olan Nani'nin hikayesi anlatılıyor.Bu süreçte sevdiği kadın Bindu ile işbirliği yapacaktır.Komedi,aksiyon,romantizmi harmanlayan bir film.Yaz aylarında size musallat olan sineklere bu filmden sonra farklı bir gözle bakabilirsiniz:)Başrollerde Sudeep,Nani ve Samantha Ruth Prabhu yer alıyor.

İmdb puanı:8,0

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmiizle.com/eega-2012-izle.html

 

 

 

 

 

 

 

 

DIL SE...(1998)

Amar,Meghna'yı bir tren istasyonunda görür ve o an aşık olur.Daha sonra ismini dahi bilmediği bu kızı aramaya başlayacaktır.Amar'ın tutkusu Meghna'nın hayatı ise, gizem ve acıyla doludur.Başrollerinde Shahrukh Khan ve Manisha Koirala'nın yer aldığı dram türündeki bu filmden gözlerinizi bir an olsun ayıramayacaksınız.(Not:Filmin etkileyici bir çok şarkısı var.Bunu yanında 'ilginç' dansları da görmek mümkün:))

İmdb puanı:7,9

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmizle.com/online-hintfilmi-izle/altyazili-hintfilmi-izle/111-dil-se-1998-izle.html

 

 

 

 

 

 

KAL HO NAA HO(2003)

Eğlence ve dramı nasıl bu kadar iç içe verebiliyorlar ,gerçekten çok başarılılar.Arkadaşlık,sevgi,fedakarlık var bu filmde.Gerçekten çok güzel bir filmdi.Ve duygu yüklü.Shahrukh Khan,Preity Zinta ve Saif ali Khan başrolde.

İmdb puanı:8,1

Filmi izleyebileceğiniz link:http://unutulmazfilmler.com/kal-ho-naa-ho-k4.html#

 

MY NAME  İS KHAN(2010)

Otizm hastası Rızvan ve Mandira'nın aşkı,11 Eylül ile değişen hayatları,farklı dinlere bakış açısı,iyiliğin ve kötülüğün maskelenmiş halleri,bu sıcacık filmde anlatılıyor.Shahrukh Khan ve Kajol başrolde.Oyunculukları ise mükemmel.İzlemediyseniz ilk izlemeniz gereken filmlerden.

Imdb puanı:8,0

Filmi izleyebileceğiniz link:http://unutulmazfilmler.com/my-name-is-khan-benim-adim-khan-k4.html#

 

 

 

 

 

 

 

I AM KALAM(2010)

Dünyalar tatlısı ve bir o kadar da akıllı bir çocuğun yol kenarında yer alan konak evinde çalışırken tanıştığı kişiler ile kendi hayatına ve onların hayatlarına kattıkları ile,Hindistan Cumhurbaşkanı’na ulaşma çabasını izliyoruz.Sıcak bir arkadaşlığın,mücadelenin anlatıldığı filmin başrolünde Harsh Mayar yer alıyor.

İmdb puanı:8

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmiizle.com/i-am-kalam-2010-izle.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUCH KUCH HOTA HAİ(1998)

Kolejde iki yakın arkadaş Rahul ve Anjali.Eğlenceli hayatları.Ve Tina ile değişen hayatları.Klasikleşmiş filmlerden.Duygularınızın doruklarına ulaşan bir film.Bu arada müzikleri de harika.Başrollerde Shahrukh Khan,Kajol veRani Mukherjee.

İmdb puanı:7,9

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintcefilm.com/kuch-kuch-hota-hai-1998-full-izle-turkce-altyazi

 

VEER ZAARA(2004)

Veer Pratabh ve Zaara'nın fedakarlık dolu aşklarını anlatan bir film.Ne kadar zaman geçse de birbirlerini unutamayan iki insan.Gerçek hayatta rastlamak oldukça zor galiba:) Shahrukh Khan ve Preity Zinta başrolde.

İmdb Puanı:7,9

Filmi izleyebileceğiniz link:http://bicaps.vv.si/veer-zaara-720p-izle-turkce-altyazili-hint-filmi-izle/4/

 

KAPOOR & SONS(2016)

Aşkı,aile ilişkilerindeki sevgiyi,tartışmaları,sırları içinde barındıran,iki erkek kardeş Arjun ve Rahul ile arkadaşları Tia çevresinde dönen filmi samimi bulacaksınız.Başrollerde Sidhart Malhotra,Fawad Khan ve Alia Bhatt yer alıyor.

İmdb puanı:7,9

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmiizle.com/kapoor-sons-2016-izle.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FAN(2015)

Gaurav,ünlü Bollywood yıldızı Aryan Khanna 'nın çok büyük hayranıdır.Ancak ona ulaşması sürecinde yaşananlar nedeniyle  Aryan Khanna'ya büyük kin besler ve ona zarar verecek bir çok eylemde bulunur.Bir hayranın hayranlık derecesinin,sevgisinin hayatına ve çevresine etkisini bu filmde açıkça görebiliriz.Bir bakıma bize bir uyarı niteliğinde:) Başrolde Shahrukh Khan yer alıyor.

İmdb puanı:7,9

Filmi izlyebileceğiniz link:http://hintfilmi.net/fan-2016-izle.html

 

KAI PO CHE!(2013)

Birbirleri ile çok iyi anlaşan,yaşamları birlikte geçen üç arkadaşın hikayesi...Kriket şampiyonu çıkarma arzusuyla çabalayan bu üç arkadaşın araları siyasetin ve karışıklıklar ile açılacaktır.Dostluk,başarı üzerine başarılı bir film.Başrollerde Sushant Singh Rajput,Amit Sadh ve Rajkumar Rao yer alıyor.

İmdb puanı:7,7

Filmi izleyebileceğiniz link:http://hintfilmi.net/kai-po-che-2013-izle.html

 

 

 

 

 

 

 

 

HIGHWAY(2014)

Veera düğününe birkaç gün kala kaçırılır.Bu süreçte kendi hayatını,yakınlarını sorgular.Kaçıran kişilerden Mahabir ile yakınlaşır.Film çok şeyi sorgulatıyor ve karakterlerle empati kuruyorsunuz.Bunu da sessizce yapması sizi filmin içine daha da çekiyor.Beğendiğim ve etkilendiğim dram türünde bir yapımdı.Oyuncular Alia Bhatt ve Randeep Hooda.

İmdb puanı:7,7

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.filmifullizle.com/highway-2014-turkce-altyazili-izle.html/5

 

 

RAANJHANAA(2013)

Gerçekten kaliteli bir film.Aşkı ve birçok dini barındıran Hindistan'da gelişen ve bu olgularla yoğrulan bir hikaye.Dolu dolu bir film.Hem Hindistan'daki siyasi hayatı gösteren hem de insanın iç dünyasındaki karmaşayı ortaya koyan bir yapım.Başrollerde Dhanush ve Sonam Kapoor.

İmdb puanı:7,7

Filmi izleyebileceğiniz link:http://hintfilmi.net/raanjhanaa-2013-hint-filmi-izle.html

 

 

 

 

 

I(2015)

Lingesan  vücut geliştirme sporuyla ilgilenmektedir.Model Diya'nın da büyük bir hayranıdır.Diya ile reklam çekiminde modellik yapmaya başlar.Bu süreçte Lingesan'ın birçok düşmanı olur.Görüntüleriyle size büyüleyecek filmin başrollerinde Chiyaan Vikram ve Amy Jackson yer alıyor.

İmdb puanı:7,7

Filmi izleyebileceğiniz link:http://hintfilmi.net/iai-2015-hint-filmi-izle.html

 

 

PİKU(2015)

Piku kendi ayakları üzerinde duran modern bir kadındır.Huysuz,ihtiyar,tontiş babasıyla birlikte yaşamaktadır.Filmde aralarındaki ilişki,nesil farkı,aile bağları işleniyor.Ayrıca güzel bir yol hikayesi.İçinde gülümseten,hüzünlendiren sahneleri olan bir durum filmi.Başrollerde Amitabh Bachchan,Deepika Padukone ve Irrfan Khan yer alıyor.

İmdb puanı:7,6

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmiizle.com/piku-2015.html

 

 

 

 

 

 

 

MAGADHEERA(2009)

Geçmişte kavuşamamış çiftin 400 yıl sonra reenkarne olup karşılaşmalarıyla filmimiz başlıyor.Ancak yine kavuşmalarının önünde engeller olacaktık.Film ağırlıklı olarak aksiyon filmi.Uzun süren ve abartılı dövüş sahneleri mevcut.Ve tabiki sıcacık bir aşk hikayesi de:) Bu telugu filminin başrollerde Ram Charan ve Kajal Agarwal yer alıyor.

İmdb puanı:7,6

Filmi izleyebileceğiniz link:http://hintfilmi.net/magadheera-izle.html

 

JAANE TU... YA JAANE NA(2008)

İlk izlediğim İmran Khan filmi.İmran,Aamir Khan'ın yeğeni ve gerçekten yetenekli bir oyuncu.Film çok eğlenceliydi.Arkadaşlık ve arkasından gelen aşkı neşeli bir biçimde anlatıyor.Kesinlikle izleyin.Başrollerde Imran Khan ve GeneliaD'souza.

İmdb puanı:7,6

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmizle.com/online-hintfilmi-izle/altyazili-hintfilmi-izle/70-jaane-tu-ya-jaane-na-2008-turkce-altyazi-izle.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WAKE UP SİD(2009)

Zengin ve sorumsuz Sid ve babasıyla tartışmasından sonra değişen hayatıyla yeni bir Sid.Ahh bir de 'New girl in the city' var.Eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir film...Başrollerde Ranbir Kapoor ve Konkana Sen Sharma.

İmdb puanı:7,6

Filmi izleyebileceğiniz link:http://hintfilmi.net/wake-up-sid-izle.html

 

 

 

 

GUZAARISH(2010)

Bir kaza sonucu yatağa mahkum yaşayan sihirbazın hikayesi.Yaşama sevincini çok farklı bir bakışla anlatıyor.Ötenazi hakkında fikirlerimizi sorgulatıyor.Hırs,sevgi,kıskançlık,yaşam,ölüm,sihir...Her şey var bu filmde.Hrithik Roshan 'işte aktör' dedirtiyor bu filmde kendine.Diğer başrol oyuncuları ise Aishwarya Rai ve Aditya Roy Kapoor.

İmdb puanı:7,5

Filmi izleyebileceğiniz link:http://hintfilmi.net/guzaarish.html

 

 

DELHİ BELLY(2011)

İzlediğiniz hint filmlerinde farklı,aksiyonlu ve eğlenceli bir yapım.Ellerine bir paket geçmesiyle,kendilerini 'tehlikeli adamlar' ile bulan üç arkadaş ve eğlenceli kurtulma çabaları.İzlemenizi tavsiye ederim.Hangover tadında.Başrolde İmran Khan.

İmdb puanı:7,6

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmizle.com/online-hintfilmi-izle/altyazili-hintfilmi-izle/113-delhi-belly-2011-hint-filmi-izle.html

 

 

 

ROCKSTAR(2011)

'Büyük sanatçılar hep acı çekmiştir.'Bu söz üzerine sırça köşkünden çıkıp ,acı çekip hedeflediği seviyeye yükselmeye çalışan bir rock yıldızının hikayesi.Filmin şarkıları gerçekten etkileyici.Başrollerde Ranbir Kapoor ve Shikha Jain.

İmdb puanı:7,6

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintcefilm.com/rockstar-2011-izle-turkce-altyazili

 

 

 

 

JODHAA AKBAR(2008)

Moğol İmparatoru  Akbar ve Hindu prenses Jodhaa'nın hikayesi.İttifak için evlenen bu iki kişi gerçekten birbirlerini sevebilecek midir?Farklı kültür,farklı din... Başrollerde Hrithik Roshan ve Aiswarya Rai Bachchan.

İmdb puanı:7,6

Filmi izleyebileceğiniz link:http://hintfilmi.net/jodhaa-akbar.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DEAR ZINDAGI(2016)

Genç gazeteci Kaira’nın terapisti ile yaşadığı süreci,ilişkilerini izleyeceğimiz filmin başrollerinde ,enerjisi ile kendisini izlemekten zevk aldığımız ve bu filme de enerjisi yansıyan Anuska Sharma ve Shahrukh Khan  yer alıyor.

İmdb puanı:7,7

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmiizle.com/dear-zindagi-izle.html

 

 

 

 

 

 

 

DEVDAS(2002)

Romantizm ve dram konusunda çok başarılı bir film.Çocukluktan beri birbirine bağlı iki kişinin sonsuz sevgileri...Sınıf farkı nedeniyle ailelerinin tutumu ise onları farklı yerlere sürükleyecek.Gözyaşlarınız geliyor hazır olun... BaşrollerdeShahrukh Khan ve Aiswarya Rai Bachchan.

İmdb puanı:7,6

Filmi izleyebileceğiniz link:http://unutulmazfilmler.com/devdas.html

 

 

MADAARİ(2016)

Oğlu kaybolan Nirman oğluna bulaşmak için tüm yolları dener ancak kendini siyasetin kirli oyunları içinde bulur.Bakanın oğlunu kaçırarak sesini ülkeye duyurmaya çalışacaktır.İirfan Khan’ın muhteşem oyunculuğu ve konusuyla beğeneceğinizi düşündüğüm kaliteli bir yapım.

İmdb puanı:7,6

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmiizle.com/madaari-2016-izle.html

 

 

 

 

 

MADAARİ(2016)

Oğlu kaybolan Nirman oğluna bulaşmak için tüm yolları dener ancak kendini siyasetin kirli oyunları içinde bulur.Bakanın oğlunu kaçırarak sesini ülkeye duyurmaya çalışacaktır.İirfan Khan’ın muhteşem oyunculuğu ve konusuyla beğeneceğinizi düşündüğüm kaliteli bir yapım.

İmdb puanı:7,6

Filmi izleyebileceğiniz link:http://www.hintfilmiizle.com/madaari-2016-izle.html

 

 

 

 

 

314940
0
0
Yorum Yaz