13 11 2012

DEXTER İSTANBUL'DA...

DEXTER İSTANBUL'DA... |  görsel 1

 

Dexter karakterine can veren (ki genelde diğer karakterlerin canını alıyor)Michael C. Hall yarın yani 13 Kasım günü İstanbul'a geliyormuş.GQ Dergisi’nin Yılın Uluslararası Şöhreti ödülünü almaya gelecek olan Michael C. Hall  Hasköy İplik Fabrikasında gerçekleşecek olan Men of The Year ödül töreninde bulunacakmış.Bildiğim kadarıyla seyirciye açık gerçekleşmeyecek tören.Sadece davetliler orada bulunacak.Bende yarın sınavımdan sonra GQ Dergisini alıp röportajını okumakla yetineceğim.Gidenlere iyi eğlenceler ve eğer seri katilseniz kendinize dikkat edin:)

Michael C.Hall Kimdir?

Michael Carlyle 1Şubat 1971 ABD doğumlu.Kariyerine tiyatrolarda başlamıştır. Nex York Shakespeare festivalinde Macbeth gizli oyunlarda rol almıştır. Ayrıca New York halk tiyatrosunda da çeşitli roller almıştır. 1999 yılında ilk kez Broadway'de rol almıştır. 2002 yılında,Six Feet Under dizisindeki rolüyle Emmy Ödülüne aday gösterilmiştir. Ayrıca yine 2002 yılında AFI Ödüllerine yılın aktörü olarak aday gösterilmiştir. Michael C. Hall 2003 yılındaChicago müzikalindekBilly Flynn rolüyle turneye çıkmıştır. Rol aldığı sinema filmleri yalnızca Paycheck ve 2009 ylında vizyona giren Gamer adlı bilimkurgu filmleridir. 2006 yılındaDexter isimli dizide başrol oyuncusu olmuştur ve dizi hala devam etmektedir. Bu dizideki performansıyla 67.Golden Globe ödül töreninde Drama dalında "En iyi erkek oyuncu ödülü"nü kazanmıştır.

Ben Dexter dizisini izliyorum ve size de tavsiye ediyorum.Sürükleyici bir dizi.Şu an 7.sezonda.Ayrıce Gamer adlı filmini de izledim.Gerard Butler ile birlikte oynuyor.Bilim kurgu sevenler izleyebilir.

Amy Spangerile süren dört yıllık evliliğinden sonra Dexter adlı diziside kız kardeşini canlandıran Jennifer Carpenter ile evlenmiş ancak daha sonra boşanmışlar.

GQ daki röportajında şöyle demiş:

“İstanbul’u ilk kez göreceğim. Duyduğum kadarıyla beklenmedik sürprizlerle doluymuş şehriniz.”

225
0
0
Yorum Yaz